Ponuka spolupráce

     – obchodníkom 
     – eshopom

Zenforest  je spoločnosť, ktorá začala svoje projekty už v roku 2001. Hlavným odkazom bolo združovať a hľadať výrobcov výnimočnej kvality nie každodenných produktov. Neskôr Naša spoločnosť začala sama vyvíjať a niektoré produkty aj vyrábať. Každý výrobok musí prejsť kvalitatívnym certifikátom, ktorý spĺňa tie najprísnejšie kritéria. Od roku 2016 pôsobíme už aj na Slovensku.  Zaoberáme sa predajom rôznych druhov produktov. Našou prioritou je poskytnúť 100%-nú kvalitu a pestrú ponuku.

Sortiment ponúkaných výrobkov zahŕňa, okrem iného prírodná a relaxačná kozmetika od vybraných výrobcov. Rôzne masážne balzamy, gély či oleje sú skvelou alternatívou drahých liekov a môžu dopomôcť vyriešiť množstvo zdravotných problémov. Do sekcie Spa & Beauty sme zaradili niekoľko druhov sáun, ktoré majú blahodárny vplyv na ľudské zdravie. V ponuke nášho e-shopu sa nachádza aj trendové dámske a pánske oblečenie a originálne hand-made doplnky, ktoré dovážame priamo z Kanady. Zaručene si u nás vyberie každý.

Ak Vás zaujala filozofia našej firmy a sortiment našich produktov, neváhajte nás kontaktovať. V rámci rozširovania pokrytia našich produktov Vám ponúkame možnosť jedinečnej spolupráce. Využite naše skúsenosti a staňte sa našim partnerom. Či už ste šikovným obchodným zástupcom, zabehnutou firmou alebo človek, ktorý si chce vybudovať svoje vlastné podnikanie, máte šancu ťažiť z etablovanej značky na trhu. Spolupráca so silným partnerom Vám môže poskytnúť mnoho benefitov, vďaka ktorým budete mať úspech na dosah. Ponúkame osobný kontakt, individuálny prístup a seriózne jednanie. Tešíme sa na Vás 🙂