Oblečenie

Sortiment nášho oblečenia, je prevažne v „urban“ štýle, ktorý je stelesnením pohodlia. Ten je vyhľadávaný najmä mladou generáciou, avšak pohodlné a neformálne oblečenie, ktoré máme v ponuke dokáže zaujať ľudí každej vekovej kategórie. Snažíme sa Vám prinášať najčerstvejšie novinky z fashion sveta. Orientujeme sa výhradne na oblečenie vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré dokážeme ponúknuť za prijateľné ceny. Naša kolekcia pozostáva z jednoduchých aj extravagantnejších kúskov. Ponúkame Vám dámsku aj pánsku módu, ktorá kopíruje aktuálne módne trendy.

pánska kolekcia

Pánska kolekcia

Štýl a móda v pánskom slovníku už dávno nie sú žiadnou novinkou. Mnohí chlapi si dajú na svojom zovňajšku záležať a majú silné cítenie pre módu. Ak patríš medzi nich, nesmie ti ujsť naša trendy kolekcia pre pánov !

Sortiment nášho oblečenia je prevažne v  ležérnom štýle ulice, v ktorom sa nájde každý. Ponúkame širokú ponuku basicových tričiek, polokošiel, štýlových  mikín, módnych teplákových súprav, či trendy pánskych búnd na jeseň a zimu. Môžete si vybrať z rozsiahlej palety farieb a strihov.

Veľkou výhodou mnohých kúskov je ich univerzálnosť a krásne vyniknú aj na nežných polovičkách. Môžme ich teda zaradiť do kategórie unisex oblečenia.

Stačí si vybrať z našich jedinečných statement kúskov, ktoré majú čo povedať samy o sebe a okoreniť si nimi šatník !

Dámska kolekcia

Takmer každá žena má vášeň pre obliekanie skrátka v sebe. My Vám ponúkame rozmanité modely dámskeho oblečenia za ceny, ktoré nevyprázdnia vaše peňaženky. Vyberte si z ponuky trendových dámskych mikín, dámskych tričiek a štýlových bundičiek. Spojte pohodlie a štýl do jedného.

Ak sa túžite páčiť určite oceníte nielen kvalitu nášho oblečenia, ale aj atraktívny štýl, s ktorým budete určite vynikať z davu. Na svoje si prídu extravagantné dámy a rovnako aj ženy, ktoré obľujú klasické, basicové oblečenie.

Neutíchajúca army móda kraľuje už nejednu sezónu. Army štýl prevláda aj v našom sortimente. Vyskúšaj odtiene zelenej, sivej či modrej v krásnom vojenskom opojení.

Ponúkame vám svieže kúsky pre všetky fashionistky, ktoré sa neboja kombinovať !

dámska kolekcia