Handmade

Handmade doplnky = poctivá ručná práca, kvalitné materiály, dôkladné spracovanie, kreativita. Naše doplnky sú vyrábané s láskou a citom, ktoré sú obsiahnuté v každom výrobku. Vlastnou tvorbou ukazujeme to, čo je v nás a vyjadrujeme tým svoje pocity a emócie. V každom výrobku, ktorý dokážeme vyrobiť je kúsok srdca daného človeka a jeho duša. Čaro handmade výrobkov sa skrýva v originálnom poňatí každého zhotoviteľa. Nejde o pásovú výrobu stoviek až tisícok rovnakých produktov. Ak chcete byť jedineční a nebaví Vás nosiť rovnaké tuctové kúsky ako ostatní, ručne vyrábané výrobky sú pre Vás tou správnou voľbou. Môžete sa spoľahnúť, že náramok, ktorý si u nás vyberiete nebude mať nikto iný okrem Vás.

Prírodné náramky

Prírodné náramky vyrobené z pravých minerálov majú schopnosť priniesť Vám vytúženú harmóniu. Dokážu eliminovať nepriaznivé vplyvy a negatívne energie, stres či únavu. Sú nielen krásnym šperkom, ale aj veľkým pomocníkom s liečivými účinkami, ktorý Vás chráni na každom kroku. Nosenie prírodných náramkov sa odporúča nielen ľuďom, ktorí trpia nejakým problémom, ale vedia poslúžiť aj ako prevencia pred negatívnymi vplyvmi. Minerály ako achát, hematit, slnečný kameň, jadeit, onyx, ruženín a mnoho ďalších, z ktorých sú naše doplnky vyrobené majú upokojujúce účinky a naplnia Váš život pohodou a spokojnosťou. Minerály prispievajú nielen k fyzickému zdraviu, ale majú blahodárne účinky aj v duševnej a mentálnej rovine. Je potrebné vyzdvihnúť nielen ich liečivú prospešnosť, ale aj estetickú hodnotu.  Tieto nádherné výtvory prírody z útrob Zeme očarujú svojimi jedinečnými tvarmi a farbami.  Ich liečebné efekty sú znásobené našou vierou v nich. Minerály neopakovateľných tvarov a výnimočných farieb si získali náš obdiv a my veríme, že rovnako očaria aj Vás.

Umelé náramky

Originálne, ručne vyrábané náramky z rôznych materiálov ako sklo, plast, kov, štras a pod. Veľmi sa tešíme, že v tejto pretechnizovanej dobe zažívajú handmade výrobky v posledných časoch veľký boom. Tieto doplnky nepodliehajú aktuálnym módnym trendom, nikdy nevyjdu z módy. Dokonale oživia outfity všetkých vekových kategórií. Čoraz viac prejavuje záujem o tieto doplnky aj mužská časť populácie. Naše kúsky využijete takmer na každú príležitosť. Môžete si vybrať náramky na každodenné nosenie, ale aj tie elegantné – na večer. V ponuke sa nachádza široký výber z rôznych unikátnych farieb aj tvarov. Ak chcete vytŕčať z davu a odlíšiť sa od ostatných, s našimi handmade doplnkami máte istotu, že ich neuvidíte na nikom inom. Každý doplnok je vyrábaný ako jedinečný kúsok, ktorý zaručene nenájdete v bežných obchodoch. Pri ich výrobe bol použitý rozmanitý rad kvalitných a trvalých materiálov, ktoré boli detailne vyberané. Prostredníctvom ich predaja sa snažíme o zúročenie nášho hobby. Veríme, že tieto unikátne, detailne prepracované kúsky Vám budú robiť radosť rovnako ako nám.